^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt pod nazwą "...w kręgu tańca...2024"

Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i ARTBALE W okresie: 01.03. - 31.12.2024, roku. Wartość dofinansowania: 489 600,00 zł Całkowita wartość zadania: 570 240,00 zł

1 8714

znaki strona www

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

ARTBALE1

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Siódme zgrupowanie (od 25 listopada do 29 listopada 2024 roku)

Prowadzenie zajęć: Aneta Duda-Jaśkiewicz (Mindfulness & Relaks)

aneta duda jaskiewiczJest pedagożką, doradczynią zawodową, trenerką, kierowniczką laboratoriów. Ukończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie w 2007 roku. Ukończyła również 2 letnie podyplomowe studia na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu zastosowania psychologicznego warsztatu grupowego. Przez dwa lata uczęszczała na studia doktoranckie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. W 2014 odbyła staż na Stanford Univesity. Od 2018 roku uczęszczała do szkoły doktorskiej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. W 2023 roku obroniła doktorat, który jest jednym z pierwszych doktoratów wdrożeniowych w naukach humanistycznych i społecznych. Tytuł pracy brzmi „Kształtowanie kreatywności w procesie edukacji wczesnoszkolnej. Wdrożenie multidyscyplinarnego zestawu metodycznego w połączeniu z metodą Design Thinking”. Jest to próba łączenia teorii z praktyką i realna zmiana w edukacji.

 

Aneta Duda – Jaśkiewicz jest od dawna zainteresowana edukacją. Bada polski rynek edukacyjny i współtworzy realne zmiany w tym obszarze. Aktywnie brała udział w zespołach badawczych Centrum Nauki Kopernik. Od 2018 roku jest członkiem zespołu pod kierownictwem prof. dr hab. Doroty Ilczuk w Centrum Badań nad Gospodarka Kreatywną Uniwersytetu SWPS. Jest autorką kilkunastu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Jako ekspert w dziedzinie edukacji była uczestnikiem i gospodarzem licznych paneli dyskusyjnych, konferencji, seminariów i targów dotyczących edukacji, kultury, rozwoju centrów nauki i szkolnictwa w Polsce.

Od ponad 20 lat jest związana z edukacją. W 2004 roku pracowała w firmie Mad Science, gdzie uczyła dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych nauk przyrodniczych poprzez samodzielne wykonywanie doświadczeń. Pracowała aktywnie jako doradca zawodowy dla osób z niepełnosprawnościami i brała udział w projektach Unijnych na rzecz aktywizacji zawodowej. W 2007 roku założyła firmę szkoleniową i współpracowała z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Warszawskiego. W 2008 roku związała się z Centrum Nauki Kopernik, gdzie na początku koordynowała eventy naukowe takie jak Piknik Naukowy, Festiwal Nauki, Noc Muzeów oraz próbne otwarcia, które przygotowały organizacyjnie Centrum Nauki Kopernik do finałowego otwarcia. W 2011 roku Aneta była odpowiedzialna za przygotowanie międzynarodowej konferencji Ecsite w tym szczególności wieczornego eventu Nocturne. W tym samym roku powierzono jej misję zorganizowania pracy zespołu czterech Laboratoriów: Fizycznego, Chemicznego, Biologicznego i Robotycznego, których potem została kierownikiem. W 2014 roku współpracowała ze Stanford University, współtworzyła konferencję Fablearn oraz zaadaptowała projekt „Fablab at school”, który stał się piątym technicznym laboratorium w Centrum Nauki Kopernik. To był przełomowy rok dla Kopernika w którym powierzono Anecie zadanie przygotowania założeń funkcjonalno przestrzennych nowego projektu Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego, czyli centrum badawczo-rozwojowe, w którym prowadzone są badania, projektowane, wdrażane i skalowane nowe rozwiązania i technologie dla edukacji.

Nauczanie, uczenie, cała edukacji to najważniejsza z misji Anety. Każdego dnia stara się robić coś pozytywnego w kierunku jej zmian. Prowadzi zajęcia dydaktyczne, za które dostała nagrodę dyrektora Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej za wyróżniającą aktywność dydaktyczną w roku akademickim 2021/2022 oraz 2022/2023. Jest promotorem wdrożeniowym prac licencjackich na kierunku School of Ideas, gdzie stara się wydobywać ze studentów ich indywidualne talenty i motywować do dalszej pracy.

Podczas siódmego zgrupowania projektu "...w kręgu tańca...2024" Przeprowadzi zajęcia z zakresu "Mindfulness & Relaks".

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale